Podaruj Oliwierowi szansę na życie!

Oliwier ma 6 lat. Z siostrą Kingą oraz rodzicami mieszka w Kłosowie, niewielkiej miejscowości w gminie Przodkowo. Skąd pochodzi większość jego rodziny i przyjaciół.

Pasją Oliwiera jest taniec i lekcje karate. W wolnych chwilach majsterkuje z tatą. Ma swojego chomika i pieska o imieniu Zorka. W przyszłości chce zostać kucharzem. Jego największym marzeniem jest lot samolotem na wakacje. Niestety chwilowo jego marzenie nie może być zrealizowane. Oliwier musi wrócić do zdrowia.

Wszystko zaczęło się w listopadzie ubiegłego roku od zwykłego przeziębienia. W grudniu złe wyniki badań krwi doprowadziły do diagnozy, która zabrzmiała jak wyrok – ostra białaczka limfoblastyczna. Nagle życie całej rodziny się zatrzymało. Zaczęła się walka. A dziś wiadomo, że Oliwier będzie potrzebował przeszczepienia od Dawcy niespokrewnionego.

Każdy z nas ma tę moc, która może pomóc. Wystarczy poświęcić 10 minut, zarejestrować się jako potencjalny Dawca i dać szansę na powrót do „normalnego” życia Oliwierowi i Innym chorym na nowotwory krwi.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 8, Marzec, 2020 - 10:0018:00
Event address:
Hala Widowiskowo-sportowa w Przodkowie
Adres:
Sportowa 6
83-304 Przodkowo
Polska

Organizator:

Organizator:
Kamil Stachowicz
Contact organizer email:
kamil.stachowicz@dkms.pl
Organizator:
48228829555

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą