Pomóż Beacie i innym

Mam na imię Beata, mam 29 lat i pochodzę z Winowna. Pracuję w Myszkowie jako pracownik socjalny i zajmuję się pomocą osobom niepełnosprawnym.
W listopadzie 2011 roku dowiedziałam się, że choruję. Diagnoza – przewlekła białaczka szpikowa. Całym moim wsparciem i siłą napędową do walki z chorobą i oczekiwaniem na mojego biźnika genetycznego była moja Mamusia, która niestety w czerwcu 2013 r., pomimo wielu miesięcy wiary, nadziei i leczenia, przegrała nierówą walkę - także z nowotworem. Z jednej strony, moje życie z dnia na dzień straciło sens, a z drugiej, zrozumiałam, że muszę walczyć i nie poddawać się, bo tego pragnęła moja Mama.

Jak każda młoda dziewczyna mam marzenia, chciałabym planować swoją przyszłość i założyć własną rodzinę. By móc je zrealizować, potrzebuję przeszczepienia szpiku kostnego od Dawcy niespokrewionego. Dlatego zwracam się z prośbą do ludzi chcących i mogących pomóc mnie i innym chorym o zarejestrowanie się jako potencjalny Dawca szpiku. Przeszczepienie daje nam szansę na dalsze życie.

Beata to pacjentka chora na nowotwór krwi, która potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 6, Wrzesień, 2014 - 10:0016:00
Event address:
Starostwo Powiatowe
Adres:
ul. Pułaskiego 6
42-300 Myszków
Polska

Organizator:

Organizator:
Joanna Surdyk
Contact organizer email:
joanna.surdyk@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 65

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą