Pomóż Dominice i Innym!

"Życie 34-letniej Dominiki Lehmann związane jest od zawsze z Bolesławcem. Jej pasją są wycieczki krajoznawcze i rowerowe. Uwielbia spotkania z przyjaciółmi oraz taniec. W czerwcu 2016 roku pojawiły się pierwsze symptomy chorobowe, które zaniepokoiły Dominikę. Już w lipcu po licznych badaniach okazało się, ze Dominika choruje na ostrą białaczkę szpikową i żeby żyć potrzebuje przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego, czyli być może od Ciebie. „Zwracam się z prośbą do wszystkich ludzi, którym nie jest obojętny los chorych na białaczkę. Proszę o rejestrację w bazie Dawców szpiku. W ten sposób możecie uratować życie mi i innym potrzebującym, za co będę dozgonnie wdzięczna.” – apeluje Dominika.

„Kilka lat temu zarejestrowałam się w bazie Dawców szpiku, ponieważ bardzo chciałam komuś pomóc. Teraz sama potrzebuję takiej pomocy.” – dodaje.

Czekamy na Ciebie. Nie bądź obojętny. Przyjdź i zareje-struj się jako potencjalny Dawca szpiku." POMOŻESZ? BO MOŻESZ - MASZ TO W GENACH

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 11.02.2017-12.02.2017
Godzina: 10:00-18:00
Miejsce: CH City Center
Adres: ul. Asnyka 1, Bolesławiec

Dzień Dawcy Szpiku dla Dominiki i Innych

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 11, Luty, 2017 - 10:00Niedziela, 12, Luty, 2017 - 18:00
Event address:
CH City Center
Adres:
Asnyka 1
59-700 Bolesławiec
Polska

Organizator:

Organizator:
Agnieszka Wróblewska
Contact organizer email:
agnieszka.wroblewska@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 72

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą