Pomóż Hani i innym! - pomnik Bachusa

Hania uwielbia zajęcia z Mini-Baletu. Wchodząc na salę krzyczy do grupy: Cześć! Już jestem! Tańczymy". Niestety, od niedawna nie może już uczęszczać na zajęcia – nie rozumie, dlaczego. Ta wyjątkowa dziewczynka dzielnie stoczyła walkę z białaczką zanim nauczyła się chodzić. Pozornie pokonała ją dzięki chemioterapii. Szansa, którą to silne dziecko otrzymało, przyniosła chwile szczęścia i beztroskiej zabawy. Po dwóch latach zostały one przerwane NAWROTEM OSTREJ BIAŁACZKI LIMFOBLASTYCZNEJ. Hania ma teraz 3,5 roku i będzie potrzebowała intensywniejszej terapii. Jedyną szansą może okazać się dla niej przeszczepienie komórek macierzystych i szpiku od dawcy niespokrewnionego.

Mama Hani apeluje o pomoc!
„Zwracam się do Wszystkich o pomoc! Chodzi o wsparcie dla mojej Córki, malutkiej Hani, która walczy z białaczką limfoblastyczną typu B. Pierwszy raz zachorowała, gdy miała niespełna rok. Przeszła wówczas 7-miesięczną intensywną chemioterapię. Następnie przez 1,5 roku w domu przyjmowała chemię w tabletkach. Cieszyliśmy się, że z powodu bardzo młodego wieku, Hania nie będzie pamiętała okresu szpitalnego i ominie ją trauma przeszłości. Niestety, pół roku po leczeniu usłyszeliśmy kolejny wyrok - wznowienie choroby.
Wszystko w jednej chwili straciło swoje znaczenie. Szansa, którą moje ukochane dziecko otrzymało zostanie przerwane, przykuciem jej do łóżka i kroplówki, z której będzie płynęła do jej drobniutkiej rączki, atomowa dawka chemii.” – opowiada Karolina, mama dzielnej Hani.

Nie bądź obojętny! Daj przykład innym i zostań potencjalnym Dawcą szpiku i komórek macierzystych.

Przyjdź i Ty! Okaż Hani swoje wsparcie!

Rejestracji będzie można dokonać w godzinach 12:00 - 18:00.

Hania to pacjentka chora na nowotwór krwi, która potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 28, Marzec, 2015 - 12:00Niedziela, 29, Marzec, 2015 - 18:00
Event address:
Przy pomniku Bachusa
Adres:
Żeromskiego
65-427 Zielona Góra
Polska

Organizator:

Organizator:
Rafał Młodzikowski
Contact organizer email:
rafal.mlodzikowski@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 57

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą