Pomóż Januszowi i Innym

Janusz Moczydłowski jest mieszkańcem powiatu puckiego. Urodził się i całe życie mieszka w Helu. Jest szczęśliwym mężem, ojcem, dziadkiem oraz wielkim pasjonatem motocykli. Część swojego wolnego czasu poświęcał na podróże i dopieszczanie swojego motocykla. We wrześniu Janusz usłyszał diagnozę – ostra białaczka szpikowa. Od tego momentu jego życie uległo zmianie: „Na dzień dzisiejszy nic nie planuję, bo w każdej chwili wszystko może się zmienić. W czasie choroby moja rodzina jest przy mnie. Mam ogromne wsparcie mojej żony Mirosławy, córki Justyny, która robi wszystko żeby ratować moje życie. Zięć z wnuczkami także dają mi siłę do walki z nowotworem”” – mówi Janusz oraz dodaje: „Każdy z nas ma marzenia. Choroba może przeszkodzić w ich realizacji.

Ty rejestrując się dajesz nam, pacjentom, szansę na spełnianie naszych marzeń. Przyjdź i zarejestruj się, jako potencjalny dawca szpiku”. POMOŻESZ? BO MOŻESZ- MASZ TO W GENACH

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 05.02.2017
Godzina: 10:30-17:00
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa na Helu
Adres: ul. Wuja Klemensa 1, Hel

Dzień Dawcy Szpiku dla Janusza i Innych

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 5, Luty, 2017 - 10:3017:00
Event address:
Hala Widowiskowo-Sportowa na Helu
Adres:
Wuja Klemensa 1
84-150 Hel
Polska

Organizator:

Organizator:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 67

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą