Pomóż Kacprowi i Innym!

"Największe moje marzenie w tej chwili to wyzdrowieć i żyć jak kiedyś – opowiada 23-letni Kacper Huk z Choczewa, u którego 13 marca zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. – Choroba nie zmieniła moich marzeń ani planów na przyszłość, jedynie utwierdziła mnie w przekonaniu, że wszystko można stracić z dnia na dzień i trzeba czerpać z życia jak najwięcej, nigdy nie tracąc nadziei i wierząc, że wszystko skończy się dobrze – dodaje.

Kacper obecnie walczy ze skutkami chemioterapii w szpitalnej izolacji. Rodzice dają mu niezbędne wsparcie, jednak nie mogą pomóc jako ewentualni Dawcy. Aby mieć szansę na pokonanie choroby, Kacper będzie potrzebować przeszczepienia od Dawcy niespokrewnionego, dlatego rodzina oraz przyjaciele zdecydowali się na zainicjowanie akcji rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych. Pomożesz? Bo możesz, masz to w genach. "

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 23.04.2017
Godzina: 09:00-15:00
Miejsce: Zespół Szkół w Choczewie im. Unii Europejskiej
Adres: Szkolna 2, Choczewo

Kacper Huk

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 23, Kwiecień, 2017 - 9:0015:00
Event address:
Zespół Szkół w Choczewie im. Unii Europejskiej
Adres:
Szkolna 2
84-210 Choczewo
Polska

Organizator:

Organizator:
Renata Rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 66

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą