Pomóż Kamilowi i innym

Kamil jest mieszkańcem Ludwikowic Kłodzkich i uczniem Publicznego Gimnazjum nr 1 w Jugowie. 15 stycznia skończył 14 lat. Jest spokojny, wrażliwy, opiekuńczy i systematyczny. Jest towarzyski. Interesuje się muzyką rockową, filmem i książkami, w szczególności Hobbitem. Lubi grać w piłkę ręczną, jeździć na Mazury. Jego ulubionym kolorem jest czarny. Jak większość nastolatków lubi grać na komputerze. Uczy się, aby móc zdobyć dobre wykształcenie. Ma bardzo dobry kontakt z dziadkami.  

Koniec 2014 roku był dla Kamila i jego bliskich bardzo trudny. Dowiedzieli się, że Kamil ma białaczkę limfoblastyczną. Rozpoczęło się leczenie we Wrocławiu. Rodzina i kadra pedagogiczna szkoły chcą pomóc wszystkim pacjentom chorym na nowotwory krwi.

Ty też możesz się do nich przyłączyć. Zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku. Może to właśnie dzięki Twojej rejestracji chory pacjent otrzyma szansę na nowe życie.

Kamil to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 15, Luty, 2015 - 10:0016:00
Event address:
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich
Adres:
Główna 105
57-450 Jugów
Polska

Organizator:

Organizator:
Renata Rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 56

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą