Pomóż Małgosi i Innym!

„Szpiku! Działaj i produkuj płytki krwi, bo jak nie to zastąpi Cię inny szpik” – wykrzykuje 6-letnia Małgosia, której rodzina pochodzi z Lipna. Chce tym wpłynąć na anemię aplastyczną, czyli chorobę krwi, na którą cierpi. Małgosia wie, że żadne lekarstwo jej nie pomoże, a każdy kolejny dzień jest darem, tylko dzięki częstym przetoczeniom płytek krwi.

Ostatnią szansą na normalne dzieciństwo i zdrowie Małgosi jest przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy. Jako rodzice Małgosi prosimy o otwarcie serca i pomoc poprzez rejestrację potencjalnych Dawców naszej córce oraz innym osobom w podobnej sytuacji.

Jest to naprawdę niewielki wysiłek, który będąc wspaniałym gestem ratuje życie. Pomóż też informując o akcji swoją rodzinę, przyjaciół i bliskich. Jak powiedział św. Jan Paweł II człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.” –Justyna i Paweł, rodzice Małgosi

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 14.05.2017
Godzina: 10:00-16:00
Miejsce: Urząd Miejski w Lipnie
Adres: Plac Jana Dekerta 8, Lipno

Małgosia to pacjent chory na nowotwór krwi i potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 14, Maj, 2017 - 10:0016:00
Event address:
Urząd Miejski w Lipnie
Adres:
Plac Jana Dekerta 8
87-600 Lipno
Polska

Organizator:

Organizator:
Artur Koszla
Contact organizer email:
artur.koszla@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 69

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą