Pomóż Marcelowi i Innym!

"„Mamusiu, będę brał wszystkie lekarstwa, żebym tylko wyzdrowiał i wrócił do domu” – to słowa wypowiedziane przez 7-letniego Marcelka Ossowskiego, który wraz z całą swoją rodziną mieszka w miejscowości Bystra. 7 listopada 2016 roku rodzice małego Marcela usłyszeli diagnozę, która brzmiała jak wyrok – ostra białaczka limfoblastyczna. Tego dnia rozpoczęła się walka o jego życie. Tuż przed chorobą Marcel zaczął naukę w szkole podstawowej. Niestety w związku z rozpoczętym leczeniem jego edukacja została przerwana. Odseparowany został także od kolegów z klasy.

Marcelek kocha samochody, a w przyszłości chciałby zostać policjantem. Na każdym balu karnawałowym przebiera się właśnie w strój stróża prawa. Choroba przerwała jest beztroskie dzieciństwo. Jego życie przeniosło się do szpitalnej sali. Aby Marcel mógł powrócić do zdrowia potrzebuje przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Taką osobą możesz być właśnie Ty. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Czekamy na Ciebie!" POMOŻESZ? BO MOŻESZ- MASZ TO W GENACH!

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 11.02.2017 - 12.02.2017
Godzina: 09:00-20:00
Miejsce: Galeria Bałtycka
Adres: Al. Grunwaldzka 141, Gdańsk

Dzień Dawcy Szpiku dla Marcela i Innych

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 11, Luty, 2017 - 9:00Niedziela, 12, Luty, 2017 - 20:00
Event address:
Galeria Bałtycka
Event address:
Al. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Aleksandra Blaszczyk
Contact organizer email:
aleksandra.blaszczyk@dkms.pl
Contact organizer phone:
+48 22 882 95 66

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą