Pomóż Marcinowi i Innym

Marcin Litwin ma 37 lat i jest bezgranicznie zakochany w swojej rocznej córeczce Kornelce oraz żonie Kasi. Jak każdy kochający tata i mąż chciał zbudować dla swojej rodziny ciepły i bezpieczny dom. Zaczął realizować swoje marzenie. Rozpoczął remont, który przerwała diagnoza – ostra białaczka szpikowa. Od tego momentu zaczęła się długa droga do odzyskania zdrowia: chemioterapia i wielotygodniowe pobyty w szpitalu ze wspierającą żoną u boku. Teraz Marcin czeka na przeszczepienie szpiku od Dawcy Niespokrewnionego.

Do momentu usłyszenia diagnozy Marcin swój wolny czas spędzał na wycieczkach rowerowych, oddawał się pasji jaką są stare motocykle i filmy historyczne. Niezwykle istotne miejsce w jego życiu zajmuje wspólnota Kościoła. 17 lat był organistą w kościele w Grabowcu, a od niedawna jest nim w Hostynnem. Nie bądźmy obojętni i razem z rodziną oraz bliskimi z Grabowca i Hostynnego zawalczmy o to, aby nadal mógł swoim śpiewem i grą na organach upiększać nabożeństwa. Zawalczmy o niego, jego rodzinę i marzenia.

„Proszę otwórzcie serca na pomoc dla mnie i Innych potrzebujących ratunku” – apeluje Marcin. Jedyną szansą dla niego jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego, dlatego przyjdź i zarejestruj się, a być może uratujesz komuś życie.

Akcja rejestracji "Pomóż Marcinowi i Innym" odbędzie się:
Data: 6.11.2016
Godzina: 10:00-16:00
Miejsce: Świetlica Wiejska w Hostynnem
Adres: Hostynne 24, Werbkowice

Marcin

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 6, Listopad, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Świetlica Wiejska w Hostynnem
Event address:
Hostynne 24
22-550 Werbkowice
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Katarzyna Poniatowska
Contact organizer email:
Katarzyna.Poniatowska@dkms.pl
Contact organizer phone:
+48 668 669 327

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą