Pomóż Misi i innym!

Misia 26 listopada 2014r. skończyła 4 latka. Jest bardzo twórczą, radosną i dzielną dziewczynką. Zachorowała na białaczkę w wieku dwóch lat. Po roku leczenia wydawało się, że wszystko będzie dobrze. Będziemy mogli z Misią wrócić do normalnego życia. Poczuliśmy ogromną ulgę. Zaczęliśmy chodzić na sanki. Lepiliśmy bałwana. Misia pierwszy raz w życiu jeździła na nartach. Mogła bawić się ze swoją pierwszą przyjaciółką Ewą.

Niestety w lipcu białaczka wróciła. Znowu trafiliśmy do szpitala, który stał się naszym drugim domem. Okazało się, że aby mieć szansę na powrót do zdrowia, Misia będzie potrzebowała przeszczepienia szpiku. My – rodzice, nie możemy być dawcami dla naszej córeczki. Rozpoczęły się poszukiwania dawcy niespokrewnionego. Misia jest przygotowywana do przeszczepienia.

Będziemy szczęśliwi, jeżeli przyjdziesz i zarejestrujesz się jako potencjalny dawca szpiku. Dzięki Tobie pacjenci mogą otrzymać szansę na życie – najpiękniejszy prezent.

Ania i Przemek - Rodzice Misi

Rejestracji będzie można dokonać w godzinach 12:00 - 18:00.

Misia to pacjentka chora na nowotwór krwi, która potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 13, Grudzień, 2014 - 12:00Niedziela, 14, Grudzień, 2014 - 18:00
Event address:
Galeria Korona
Adres:
Warszawska 26
25-312 Kielce
Polska

Organizator:

Organizator:
Katarzyna Jabłońska
Contact organizer email:
katarzyna.jablonska@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 58

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą