Pomóż Monice i Innym!

"Pomóż mi i innym pacjentom walczącym z nowotworem krwi wygrać walkę o życie. Choroba zmieniła mój system wartości. Dziś dziękuję Bogu za każdy dzień oraz proszę go o powrót do domu, gdzie czekać będą na mnie moje dzieci oraz mąż. Teraz wiem, jakim skarbem jest codzienne, normalne życie.” – opowiada chora na ostrą białaczkę limfoblastyczną Monika Białecka z Damasławka.

Monika jest kochającą mamą, która ogromnie tęskni za dwójką swoich pociech: 8-letnim Szymonem i 6-letnią Marysią. Również nieśmiale marzy o wycieczce z rodziną w Polskie góry, których dotychczas nigdy jeszcze nie widziała. W wyniku przerażającej diagnozy Monika przebywa obecnie w szpitalnej izolatce heroicznie zmagając się ze skutkami chemioterapii, która ma za zadanie zaleczyć chorobę. Natomiast jedyną szasną dla Moniki na zupełny powrót do zdrowia i spełninia marzeń, jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Pomóż Monice i innym Pacjentom walczącym z nowotworem krwi wygrać walkę o życie! Wystarczy pomóc informując najbliższych oraz zarejestrować się podczas planowanej akcji!

Monika to pacjentka chora na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 7, Luty, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Zespół Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów
Adres:
Słoneczna 4
62-110 Damasławek
Polska

Organizator:

Organizator:
Bartłomiej Cisek
Contact organizer email:
bartlomiej.cisek@dkms.pl
Organizator:
22 882 94 54

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą