Pomóż Patrykowi i Innym

Cześć, mam na imię Patryk i jestem siedmiomiesięcznym niemowlęciem. Na co dzień jestem bardzo pogodnym i pełnym życia chłopcem. Patrząc na mnie z boku można by stwierdzić, że nic mi nie dolega. Niestety, to tylko pozory. W czerwcu 2016 roku zdiagnozowano u mnie młodzieńczą białaczkę mielomonocytową. Od tego czasu większość dni spędziłem w szpitalu oczekując na przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Przeszczep to dla mnie jedyna możliwość powrotu do zdrowia i szansa na dalsze życie. To jedyna możliwość, bym mógł kiedyś pójść do przedszkola, do szkoły, bym mógł żyć.

Dlatego zwracam się do Ciebie z prośbą o pomoc - zarejestruj się, jako potencjalny Dawca. Nawet dla takiego maluszka jak ja, 4ml krwi to niewiele, ale wystarczająco dużo, aby dać możliwość znalezienia Dawcy dla mnie i dla innych chorych na nowotwory krwi. Może właśnie to Ty jesteś moim bliźniakiem genetycznym. Podziel się częścią siebie. Podaruj komuś życie. Przyjdź i zarejestruj się.

Patryk z rodzicami.

By zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Pacjentów organizujemy Dni Dawcy Szpiku w nastepujący lokalizacjach i godzinach:

Sobota 03.09.2016, niedziela 04.09.2016
Godz. 10:00-16:00
Filia Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

Patryk, to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 3, Wrzesień, 2016 - 10:00Niedziela, 4, Wrzesień, 2016 - 16:00
Event address:
Filia Pałacu Młodzieży
Adres:
ul. Jagiellońska 8
33-300 Nowy Sącz
Polska

Organizator:

Organizator:
Renata Rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą