Pomóż Patrykowi i Innym

Cześć, mam na imię Patryk i jestem siedmiomiesięcznym niemowlęciem. Na co dzień jestem bardzo pogodnym i pełnym życia chłopcem. Patrząc na mnie z boku można by stwierdzić, że nic mi nie dolega. Niestety, to tylko pozory. W czerwcu 2016 roku zdiagnozowano u mnie młodzieńczą białaczkę mielomonocytową. Od tego czasu większość dni spędziłem w szpitalu oczekując na przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Przeszczep to dla mnie jedyna możliwość powrotu do zdrowia i szansa na dalsze życie. To jedyna możliwość, bym mógł kiedyś pójść do przedszkola, do szkoły, bym mógł żyć.

Dlatego zwracam się do Ciebie z prośbą o pomoc - zarejestruj się, jako potencjalny Dawca. Nawet dla takiego maluszka jak ja, 4ml krwi to niewiele, ale wystarczająco dużo, aby dać możliwość znalezienia Dawcy dla mnie i dla innych chorych na nowotwory krwi. Może właśnie to Ty jesteś moim bliźniakiem genetycznym. Podziel się częścią siebie. Podaruj komuś życie. Przyjdź i zarejestruj się.

Patryk z rodzicami.

By zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Pacjentów organizujemy Dni Dawcy Szpiku w nastepujący lokalizacjach i godzinach:

Niedziela, 04.09.2016
Godz. 10:00-16:00
Grzyb Hans Cafe w Muszynie

Patryk, to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Piątek, 26, Sierpień, 2016 - 16:15
Event address:
Grzyb Hans Cafe
Event address:
Aleja Zdrojowa 3
33-700 Muszyna
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Renata Rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl
Contact organizer phone:
+48 22 882 95 56

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą