Pomóż Pawłowi i Innym

"Jeszcze do niedawna Paweł, mimo angażującej pracy w dużym sklepie budowlanym, każdą wolną chwilę poświęcał roli ratownika medycznego, oddany sprawie, zawsze na posterunku, gotowy za wszelka cenę ratować życie Innych. W lipcu usłyszał przerażającą diagnozę – ostra białaczka limfoblastyczna. Paweł lubi podróżować, zwiedzać zamki i pałace i oraz inne zabytki architektoniczne, ale te przyjemności musi odłożyć do czasu, gdy wyzdrowieje. Jednak, aby to zrobić potrzebuje przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych.

30-letni Paweł nawet w obliczu tak srogiej choroby jak białaczka, pomyślał o innych pacjentach i sam zainicjował akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku. To jedyna szansa na uratowanie życia. Aby tego dokonać potrzebne jest zaangażowanie społeczności Ostrowca Świętokrzyskiego, w którym spędził swoją młodość, a także mieszkańców Warszawy, gdzie mieszka od 18 roku życia.

Pomóż Pawłowi i Innym rejestrując się w bazie dawców szpiku, a być może podarujesz komuś szansę na życie. Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!

Paweł to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 2, Grudzień, 2017 - 9:30Niedziela, 3, Grudzień, 2017 - 19:00
Event address:
E.Leclerc w Ostrowcu Świętokrzyskim
Event address:
11 Listopada 6
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Katarzyna Poniatowska
Contact organizer email:
katarzyna.poniatowska@dkms.pl
Contact organizer phone:
48 668 669 327

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą