Pomóż Przemkowi i innym

Jestem Przemek. Mam 37 lat, żonę Iwonę i trzech cudownych chłopaków: Igora, Aleksandra i Miłosza. Pracuję, jako nauczyciel wf w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu, a także w klubie AKS Strzegom, jako trener piłki nożnej. Jestem miłośnikiem sportu. 19 marca 2014 r. zdiagnozowano u mnie zespół mielodysplastyczny. Po 6 miesiącach wystąpił szybki spadek wyników krwi, dlatego 16 października 2014 r. zdecydowałem się na kwalifikację przeszczepową.

Moje życie po diagnozie wywróciło się do góry nogami. Musiałem stanąć do walki. To najważniejszy mecz w moim życiu. Wiem, że wynik będzie jeden - wrócę do zdrowia, rodziny, przyjaciół, sportu, pracy...

Zachęcam do rejestracji wszystkich. Dla Was to chwila - dla innych to życie!!! Jedyną szansą na mój powrót do zdrowia jest przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego. Proszę, przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku, może to Ty podarujesz komuś szansę na życie.

Dziękuję za każdy dar, który otrzymam. Dar ŻYCIA

Przemek to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 14, Grudzień, 2014 - 10:0015:00
Event address:
Hala Sportowa przy Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
Adres:
Wrocławska 12
55-300 Środa Śląska
Polska

Organizator:

Organizator:
Rafał Młodzikowski
Contact organizer email:
rafal.mlodzikowski@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 57

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą