Pomóż Sławkowi i innym

Mam na imię Sławek. Mam 37 lat. Mieszkam w Czerwińsku. To miejscowość historyczna nierozerwalnie związana z Wisłą i stąd moje hobby – wędkarstwo i historia. Ostatnio zacząłem interesować się także psychologią. Do czasu choroby pracowałem w PKS Polonus na stanowisku pracownika gospodarczo-organizacyjnego. Poza pracą pomagałem mojej mamie, a także opiekowałem się moim czworonożnym przyjacielem – Barrym. Od dziecka towarzyszyła mi nauka Jana Pawła II, ale choroba rozbudziła we mnie jeszcze bardziej siłę szacunku i miłości do bliźniego. Wiem jak ważne jest, aby pomagać i wspierać Innych.

Na ostrą nietypową białaczkę zachorowałem w połowie sierpnia tego roku. Być może ja sam będę potrzebował przeszczepienia od dawcy niespokrewnionego. Jednak nie chcę bezczynnie czekać wiedząc ile osób już szuka bliźniaka genetycznego. Dlatego proszę przyjdź na akcję! Zarejestruj się! Pomóż Pacjentom, którzy czekają może właśnie na Ciebie!

Sławek to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 21, Grudzień, 2014 - 10:0016:00
Event address:
Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi
Adres:
Władysława Jagiełły 24
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Polska

Organizator:

Organizator:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 67

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą