Pomóż Sylwii i innym

Sylwia z Radowa Małego wspaniale odnajduje się w roli nauczyciela, matki oraz żony. Nie widzi świata poza dwójką swoich ukochanych dzieci: małą Karolinką oraz Kubą. Sylwia dotychczas spędzała z nimi każdą wolną chwilę. Niespodziewanie, 27 listopada, nagła diagnoza - ostra białaczka lifmoblastyczna wywróciła jej życie do góry nogami! Rozdzieliła ją na całe tygodnie od ukochanej rodziny. Teraz, gdy Sylwia walczy ze skutkami chemioterapii w szczecińskim szpitalu, Karolinka i Kuba codziennie wysyłają mamie zdjęcia z przebiegu swojego dnia. Starają się jak mogą, aby złagodzić tęsknotę ich ukochanej mamusi.

Wakacje, wyprawa rowerowa, spacer po lesie, a nawet wyjście do kina z dziećmi jest póki, co nieosiągalne! Na szczęście, istnieje szansa, na to, aby Sylwia mogła na stałe powrócić do zdrowia, swojej rodziny oraz normalnego życia. W jej przypadku, jedyną możliwością, jest przeszczepienie szpiku i komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Aby zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Sylwii i innych pacjentów rodzina oraz przyjaciele wspólnie z Fundacją DKMS Polska organizują akcję rejestracji potencjalnych Dawców. Przyjdź! Pomóż i zarejestruj się!

„To jakie wsparcie otrzymałam od rodziny, znajomych i czasem zupełnie od obcych osób przerosło wszelkie moje oczekiwania, wierzę, że i tym razem mogę na Was liczyć. To nie możliwe, abym się na Was zawiodła!”
Sylwia

Sylwia to pacjentka chora na nowotwór krwi, która potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Okaż swoje wsparcie!

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 17, Maj, 2015 - 10:0016:00
Event address:
Zespół Szkół Publicznych
Adres:
Radowo Małe 36
72-314 Radowo Małe
Polska

Kontakt z organizatorem

Organizator:
Renata Rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 56

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz przyjść na Dzień Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zarejestruj się