Pomóż Sylwii i innym

Sylwia z Radowa Małego wspaniale odnajduje się w roli nauczyciela, matki oraz żony. Nie widzi świata poza dwójką swoich ukochanych dzieci: małą Karolinką oraz Kubą. Sylwia dotychczas spędzała z nimi każdą wolną chwilę. Niespodziewanie, 27 listopada, nagła diagnoza - ostra białaczka lifmoblastyczna wywróciła jej życie do góry nogami! Rozdzieliła ją na całe tygodnie od ukochanej rodziny. Teraz, gdy Sylwia walczy ze skutkami chemioterapii w szczecińskim szpitalu, Karolinka i Kuba codziennie wysyłają mamie zdjęcia z przebiegu swojego dnia. Starają się jak mogą, aby złagodzić tęsknotę ich ukochanej mamusi.

Wakacje, wyprawa rowerowa, spacer po lesie, a nawet wyjście do kina z dziećmi jest póki, co nieosiągalne! Na szczęście, istnieje szansa, na to, aby Sylwia mogła na stałe powrócić do zdrowia, swojej rodziny oraz normalnego życia. W jej przypadku, jedyną możliwością, jest przeszczepienie szpiku i komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Aby zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Sylwii i innych pacjentów rodzina oraz przyjaciele wspólnie z Fundacją DKMS Polska organizują akcję rejestracji potencjalnych Dawców. Przyjdź! Pomóż i zarejestruj się!

„To jakie wsparcie otrzymałam od rodziny, znajomych i czasem zupełnie od obcych osób przerosło wszelkie moje oczekiwania, wierzę, że i tym razem mogę na Was liczyć. To nie możliwe, abym się na Was zawiodła!”
Sylwia

Sylwia to pacjentka chora na nowotwór krwi, która potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 17, Maj, 2015 - 10:0016:00
Event address:
Zespół Szkół Publicznych
Adres:
Radowo Małe 36
72-314 Radowo Małe
Polska

Organizator:

Organizator:
Renata Rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 56

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą