Pomóż Zosi i Innym

Zosia jest dziewczynką o artystycznej duszy. Uwielbia śpiewać i tańczyć – świetnie jej to wychodzi. Kocha koty i konie. Zawsze chętna by pomagać mi w kuchni. Mimo choroby, Zosia kipi pozytywną i niekończącą się energią. Nie pozwala chorobie przezwyciężyć jej zapału do życia. – opowiada o swojej 6 letniej córeczce, Joanna Kulig.

Choroba małej Zosi Kulig z Lęborka objawiła się pod postacią gorączki, zaledwie kilka dni przed ubiegłorocznymi Świętami Bożego Narodzenia. Niestety, dopiero po sześciu miesiącach padła diagnoza – zwłóknienie szpiku. Teraz jedyną szansa dla małej Zosi jest przeszczepienie komórek macierzystych lub szpiku od Dawcy niespokrewnionego, który być może już się pojawił. Tylko dzięki temu dziewczynka będzie mogła powrócić do przedszkola, zabaw oraz normalnego życia w zdrowiu.

W Polsce co roku rozpoznaje się ok.1100-1200 przypadków dzieci z nowotworami krwi. Dzięki Tobie, co najmniej jedno z nich może dostać nowe życie. – informuje mama małej Zosi, apelując do Ciebie -nie zaprzepaść proszę tej szansy, opowiedz o akcji innym, a także zarejestruj się jako potencjalny Dawca.

Akcja rejestracji "Pomóż Zosi i Innym" odbędzie się:
Data: 25.09.2016
Godzina: 10:00-16:00
Miejsce: Zespół Szkół nr 3 w Lęborku
Adres: Al. Wolności 31, Lębork

Zosia to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 25, Wrzesień, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Zespół Szkół nr 3 w Lęborku
Adres:
Al. Wolności 31
94-300 Lębork
Polska

Organizator:

Organizator:
Bartłomiej Cisek
Contact organizer email:
bartlomiej.cisek@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 68

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą