Pomóż Agnieszce i Innym

Agnieszka Cichoń ma 33 lata, od urodzenia mieszka w Stalowej Woli. Nie wyobraża sobie innego miejsca do życia, jak wśród wspaniałej rodziny i przyjaciół. Wraz ze Sławkiem, swoim narzeczonym wychowują syna Sebastiana, który jest radością jej życia. Pasją Agnieszki są kwiaty: „ Opieka nad ogródkiem i kwiatami w mieszkaniu daje mi dużo satysfakcji. Cieszy mnie jak rośliny, o które dbam rosną i pięknie rozkwitają”. - mówi Agnieszka. Wolne chwile najchętniej spędza ze Sławkiem i Sebastianem. „Spędzamy czas aktywnie - wspólne wyprawy rowerowe, długie spacery, wyjazdy za miasto. W niepogodę oglądamy polskie komedie, które wprowadzają nas w dobry nastrój”.
Niestety, u Agnieszki zdiagnozowano ciężki nowotwór krwi. Na szczęście Aga nie traci nadziei: „Moja choroba - ostra białaczka limfoblastyczna jest uleczalna, ale warunkiem jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego, ponieważ mój jedyny brat nie może zostać moim Dawcą."– tłumaczy, mocno wierząc, że znajdzie swojego bliźniaka genetycznego, który będzie mógł podarować jej dar nowego życia.

Sławek, narzeczony Agnieszki, zwraca się do Państwa z gorącą prośbą:
„Apeluję do Państwa o rejestrację do Bazy Dawców Komórek Macierzystych Fundacji DKMS Polska. Dla każdego z Nas oddanie 4 ml krwi to bardzo niewiele, ale dla Agnieszki i innych osób w podobnej sytuacji, jest to możliwość na znalezienie Dawcy - a w rezultacie szansa na życie, realizacje zamierzonych celów, spełnienie marzeń"

Agnieszka to pacjentka chora na nowotwór krwi, która potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 20, Wrzesień, 2015 - 10:0016:00
Event address:
Miejska Biblioteka Publiczna
Adres:
Ks. J. Popiełuszki 10
37-450 Stalowa Wola
Polska

Organizator:

Organizator:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 67

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą