Pomóż Asi i Innym!

Mam na imię Asia i mam 44 lata. Od czterech lat wraz z mężem Kerrym oraz czteroletnią córką Mileną mieszkam w miejscowości Thalwil w Szwajcarii. Do chwili przeprowadzki moje życie było związane z Wrocławiem, gdzie się urodziłam, wychowałam i pracowałam oraz gdzie mieszka moja najbliższa rodzina i przyjaciele. Na początku 2018 roku zdiagnozowano u mnie chłoniaka, którego udało się skutecznie wyleczyć. Niestety w listopadzie 2019 podczas badania kontrolnego okazało się, że rozwinęła się ostra białaczka szpikowa.

Diagnoza była dla mnie szokiem. W ciągu kilku godzin musiałam pożegnać się z planami na przyszłość i skupić się na dniu dzisiejszym mając nadzieję, że uda mi się przeżyć. Zmieniło się życie całej mojej rodziny, a szczególnie mojej córeczki, która nie pamięta swojej mamy w pełni zdrowia i sił. Choroba nowotworowa uświadomiła mi, że najważniejsi w życiu są ludzie. Praca zawodowa nie musi być priorytetem. Każdy dzień jest ważny i trzeba cieszyć się chwilą.

Staram się nie poddawać i zachować pogodę ducha. Dzięki temu udało mi się przetrwać niepomyślny początek leczenia, gdy pierwszy cykl chemioterapii nie zadziałał. Teraz jestem po zakończeniu drugiego cyklu i czekam na wyniki badań kontrolnych.

Jedyną szansą na ostateczne pokonanie choroby jest dla mnie przeszczep szpiku. Możesz podarować mi w prezencie życie i sprawić, żeby moja czteroletnia córka dorastała ze swoją mamą u boku. Wystarczy, że zarejestrujesz się jako potencjalny Dawca szpiku. Im więcej Dawców, tym większe szanse na przeżycie dla mnie i innych osób chorujących na białaczkę. Przeszczep szpiku ratuje życie!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 18, Styczeń, 2020 - 15:3019:00
Event address:
Klub Pod Kolumnami
Event address:
Plac Świętego Macieja 21
50-244 Wrocław
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Kamil Stachowicz
Contact organizer email:
kamil.stachowicz@dkms.pl
Contact organizer phone:
48228829555

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą