Pomóż Asi i Innym

"Nazywam się Joanna Filińska. Mam 29 lat i jestem mieszkanką Radłowa. Mój mąż Marcin pochodzi z Tarnowa. Mamy 2 córeczki: 6-letnią Olę i 4-letnią Adę. Dziewczynki są ze sobą bardzo związane. Trudno je rozdzielić, bardzo się kochają. Starsza „matkuje” młodszej.

O swojej chorobie - chłoniaku Hodgkina - dowiedziałam się w październiku 2015 roku. Od tamtego czasu walczę z chorobą, a moje życie uległo całkowitej zmianie. Od dwóch lat jestem stałą pacjentką szpitali. Mam już za sobą wiele prób leczenia choroby, jednak nie przyniosło to pożądanych efektów. Moją ostatnią nadzieją jest przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych lub szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Co mi pozostaje? Nadzieja, że ktoś taki się znajdzie, że da mi szansę na nowe życie.

Chciałabym znowu móc aktywnie spędzać czas z córkami: jeździć w góry na wycieczki rowerowe, podziwiać otaczającą nas przyrodę, bawić się z nimi. Teraz poświęcam dziewczynkom cały mój czas, pragnę wykorzystać go najlepiej jak potrafię. Razem czytamy bajki, gramy w gry, bawimy się w układanie fryzur.

Jeśli ktoś mnie zapyta o moje marzenia to powiem bez wahania…wyzdrowieć i podjąć pracę. Dlatego proszę zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Jeśli nie pomożesz mi, to możesz pomóc innemu choremu. Każdy ma gdzieś swojego bliźniaka genetycznego. Moim możesz być TY!

Akcja rejestracji potencjalnych Dawców szpiku odbędzie sie 21 i 22 października w godz. 10:00 - 18:00

Asia to pacjentka chora na nowotwór krwi, która potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 21, Październik, 2017 - 10:00Niedziela, 22, Październik, 2017 - 18:00
Event address:
Galeria Tarnovia
Event address:
Krakowska 149
33-100 Tarnów
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Leszek Lewandowski
Contact organizer email:
leszek.lewandowski@dkms.pl
Contact organizer phone:
48228829565

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą