Pomóż Bartkowi i Innym

Dziesięcioletni Bartuś pochodzi z Ostrówka w gminie Klembów. Chodził do szkoły w Kozłach. Wnuczek, syn, brat i kolega - Bartek kocha wszystkich i wszyscy kochają jego. „Bartuś jest bardzo szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia i ludzi dzieckiem. Jest takim naszym słoneczkiem, które wszystkich potrafi rozweselić – opowiada mama. Zapytany, co lubi, wylicza: „Najbardziej lubię moją Bestię – to pies Melinda. Lubię Michała Pazdana, Kubusia Puchatka, jeździć na rowerze, „Ruda tańczy jak szalona”, leżeć na plaży…. Kocham kolor niebieski”.

Bartek to bardzo energetyczny i uśmiechnięty chłopiec. Trudno uwierzyć, że walczy z poważnymi chorobami. A jednak. Zdiagnozowano u niego zespół Nijmegen oraz nietypowe zmiany w płucach, a jedyną szansą na wyleczenie jest przeszczepienie szpiku. Przyjdźcie! Zarejestrujcie się! Może to ktoś z Was podaruje szansę na życie osobie, która bardzo tego potrzebuje – apeluje rodzina Bartka.

Bartuś choruje na nowotwór krwi

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 23, Wrzesień, 2018 - 10:0017:00
Event address:
Gminna Biblioteka Publiczna w Klembowie
Adres:
Generała Franciszka Żymirskiego 1a
05-205 Klembów
Polska

Organizator:

Organizator:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Organizator:
+22 882 95 67

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą