Pomóż Basi, Izie i Innym

"Nazywam się Izabela Duda-Ruszel. Mam 45 lat, mieszkam w Konikowie pod Koszalinem. Mam wspaniałego męża Tomka, cudowną córkę Dominikę, fajnego psa Cześka i dwa koty. Z Koszalinem jesteśmy związani całe nasze życie. Tu urodziła się nasza córka, tu pracujemy i tu mieszkają nasi przyjaciele.

W styczniu tego roku usłyszałam, że mam nowotwór krwi – ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie przyjmuję chemioterapię, konieczny jest przeszczep, abym mogła żyć.

Kiedy byłam zdrowa dużo spacerowałam z córką, jeździłam na rowerze, czytałam książki, słuchałam muzyki, którą uwielbiam. Moje plany na przyszłość? Po prostu wyzdrowieć, wyjść na spacer z rodziną i psem…tylko tego pragnę.

Nazywam się Barbara Sak-Adamów. Mam 47 lat. Od ponad 20 lat mieszkamy z mężem Bogusławem, córką Zuzią i synem Filipem w Mielnie. Tu wychowały się nasze dzieci, tu chodziły do szkoły i tutaj pracowałam.

W styczniu tego roku lekarze postawili diagnozę – nowotwór krwi – ostra białaczka szpikowa. Obecnie przyjmuję chemioterapię, konieczny jest przeszczep, abym mogła żyć.

Kiedy byłam zdrowa pochłaniała mnie praca, dom i życie mojej rodziny. Bardzo mi tego brakuje – siły, żeby znowu być obok moich najbliższych. Moim największym marzeniem jest wrócić do zdrowia, cieszyć się życiem i każdym dniem spędzonym z rodziną oraz przyjaciółmi.

Uratuj nam życie – zostań Dawcą szpiku i komórek macierzystych. TY możesz, ON może, WY możecie…zostać Dawcą! To tylko 10 min., rejestracja jest bezpłatna i nic nie boli!

Białaczka to nie wyrok. Znalezienie Dawcy da nam gwarancję całkowitego wyleczenia i szansę na drugie lepsze życie. Zarejestruj się, pomóż nam i Innym potrzebującym"

Zarejestrować się w bazie jako potencjalni dawcy będziecie mogli 24 i 25 marca w godzinach 10:00 - 20:00

Basia i Iza, to pacjentki chore na nowotwór krwi, które potrzebują przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 24, Marzec, 2018 - 10:00Niedziela, 25, Marzec, 2018 - 20:00
Event address:
Gminna Biblioteka Publiczna
Event address:
Nowe Bielice 13
76-039 Nowe Bielice
Polska

Organizator:

Organizator:
Leszek Lewandowski
Contact organizer email:
leszek.lewandowski@dkms.pl
Organizator:
606 724 191 lub 22 882 95 65

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą