Pomóż Bogdanowi i Innym

Bogdan Chiszpański od wielu lat mieszka w Ostródzie z żoną Basią. Jego życie kręciło się wokół rodziny, przyjaciół i sportu. Uwielbiał jeździć na rowerze, pływać, trenował judo. Od września miał podjąć nową pracę, wraz z żoną planował kolejne wakacje. Jednak przy okazji rutynowych badań, u Pana Bogdana zdiagnozowano nowotwór krwi – ostrą białaczkę szpikową.

Dziś nie może cieszyć się wielokilometrowymi wycieczkami. Obecnie przebywa szpitalu, gdzie przyjmuje chemioterapie i przechodzi szereg badań. W ich wyniku może okazać się, że jedyną szansą na powrót do zdrowia dla Pana Bogdana może być przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego, dlatego apeluje: - Pomimo tego, iż prowadziłem zdrowy tryb życia, nigdy nie chorowałem, wciąż byłem czynny zawodowo, miesiąc temu byłem w stanie przejechać rowerem 30 km, byłem w pełni aktywny i nie wiedziałem o swojej chorobie, dziś, wraz z innymi chorymi na nowotwory krwi potrzebujemy Państwa pomocy. Wierzę, że moja historia może pomóc także innym pacjentom, znajdą oni swojego „bliźniaka genetycznego” i wyzdrowieją.

Przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku. Może to właśnie Ty będzie mógł pomóc wygrać walkę z chorobą osobom chorym na nowotwory krwi.

Dzień Dawcy Szpiku

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 6, Październik, 2018 - 10:0017:00
Event address:
Puchar Wójta Gminy Ostróda w Cross Country
Adres:
Kajkowo
14-100 Ostróda
Polska

Organizator:

Organizator:
Bartłomiej Cisek
Contact organizer email:
bartlomiej.cisek@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 68

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą