Pomóż Damianowi i innym

Damian jest młodym 22-letnim pracownikiem Nadleśnictwa w Bobolicach. Aby pomóc jemu lub innym pacjentom, rodzina, przyjaciele, Nadleśnictwo w Bobolicach wraz z Urzędem Miejskim w Bobolicach wspólnie z Fundacją DKMS Polska organizują akcję Pomóż Damianowi i innym. Każdy może pomóc rejestrując się jako potencjalny Dawca szpiku lub przekazując darowiznę, dzięki której będzie można sfinansować badanie zarejestrowanych osób.

Nazywam się Damian Zawadzki i mam 22 lata. Pracuję w Nadleśnictwie Bobolice i studiuję na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Na co dzień prowadziłem sielskie życie: kochająca narzeczona, rodzina oraz znajomi. Dosłownie nic dodać nic ująć. Oddany swej pasji jaką jest entomologia, codziennie pozyskiwałem nowe okazy do zbioru. 12 czerwca tego roku, nagle moje życie się zmieniło. Dowiedziałem się o swej chorobie - ostrej białaczce limfoblastycznej. Pomóż mi i wielu innym potrzebującym w walce z chorobą. To kosztuje tylko chwilę Twego czasu, a na nam może uratować życie. - tak Damian mówi o sobie.

Damian to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 6, Lipiec, 2014 - 10:0016:00
Event address:
Rynek Miejski
Adres:
Rynek
76-020 Bobolice
Polska

Organizator:

Organizator:
Wojciech Niewinowski
Contact organizer email:
wojciech.niewinowski@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 63

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą