Pomóż Danielowi i Innym!

„W październiku skończyłem 19 lat. Jestem uczniem czwartej klasy technikum informatycznego w Gliwicach. W tym roku szkolnym miałem zdawać kolejne egzaminy, by uzyskać tytuł technika Informatyka. Miałem bawić się na studniówce, a w maju zdawać maturę.” – opowiada o sobie Daniel z Pyskowic.
W minione wakacje Daniel wyjechał na praktyki zawodowe do Irlandii. Gwałtownie, w najmniej oczekiwanym momencie wymarzony wyjazd przerodził się w walkę o życie. Z daleka od domu choroba po raz pierwszy dała o sobie znać. Szybka diagnoza - ostra białaczka limfoblastyczna oraz szybka decyzja - Daniel pierwszą chemioterapię przejdzie w Irlandii, z dala od rodziny. Mama Iwona już dzień po decyzji o leczeniu pokonała tysiące kilometrów, by być ze swoim synem. Tata Krzysztof oraz młodsza siostra Ola wspierali Daniela i czekali, aż ten po pierwszym cyklu leczenia zostanie przetransportowany do Polski, by podjąć dalsze leczenie bliżej domu.
„Obecnie moje marzenia zeszły na dalszy plan. Choroba spowodowała, że będę mieć przerwę w szkole, prawo jazdy też będzie musiało zaczekać. Teraz skupiam się na tym, żeby szybko wyzdrowieć, jednak by tak się stało potrzebny jest Dawca!” – snuje Daniel.


Jedyną szansą na pokonanie białaczki i powrót do zdrowia jest dla Daniela przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.
Dlatego pomóż i Ty! Zarejestruj się i poinformuj najbliższych o rejestracji dla Daniela i Innych!

Dni Dawcy Szpiku

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 6, Grudzień, 2015 - 10:0016:00
Event address:
Miejski Ośrodek Kultury i Sportu
Adres:
Kardynała Wyszyńskiego 27
44-120 Pyskowice
Polska

Organizator:

Organizator:
Artur Koszla
Contact organizer email:
artur.koszla@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 69

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą