Pomóż Filipowi i Innym pacjentom!

"Filip Tomski jest przyszłą gwiazdą piłki nożnej. Mimo tego, że ma dopiero 9 lat to już wie kim zostanie w przyszłości – wybitnym zawodnikiem. Swoją pasje do gry łączył z opieką nad ukochanym psem, zabawą klockami Lego i pomaganiem innym ludziom. Uwielbia spędzać czas z rodzicami, bratem oraz całym mnóstwem cioć i wujów.

Niestety od sierpnia ubiegłego roku Filip nie może trenować. Lekarze zdiagnozowali u niego chłoniaka, którego można wyleczyć tylko za pomocą przeszczepienia komórek macierzystych.

Dziś już wiadomo, że mimo olbrzymiego wsparcia całej rodziny nikt z bliskich nie może zostać dawcą dla chłopca. Aby mógł on dalej realizować swoje pasje potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego.

Dlatego pomóż Filipowi i Innym chorym wrócić do zdrowia i zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku kostnego. Zarejestrujemy się jako dawcy szpiku i podarujmy Filipowi najlepszy prezent w dniu jego urodzin (24.02.) – szansę na nowe życie!"

Filip to pacjent chory na nowotwór krwii, który potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 25, Luty, 2018 - 8:0017:00
Event address:
Gminny Ośrodek Kultury
Event address:
Zamkowa 12
34-116 Spytkowice
Polska

Organizator:

Organizator:
Katarzyna Baran
Contact organizer email:
katarzyna.baran@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 57

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą