Pomóż Halinie, Christopherowi i Innym!

„Moja córka jest moim największym szczęściem i największym skarbem na ziemi. Kiedy patrzę jej w oczy, pęka mi serce. Co się stanie, jeśli nie będę mógł z nią być? Jak mogę jej to wytłumaczyć? Proszę, pomóż mi, żeby moja córka nie musiała dorastać bez ojca." – apeluje 30-letni Christoph, który marzy o tym, by być na 3 urodzinach swojej córeczki.

„Dzięki mojej wspaniałej rodzinie mężowi oraz 3 córkom moje marzenia dotychczas spełniały się każdego dnia. W młodości, mieszkałam w Toszku, byłam nauczycielką – wyjechałam do Niemiec , zakochałam się i tu założyłam rodzinę.” – przedstawia się 59-letnia Halina.

Halina i Christoph mimo tego, że na stałe mieszkają w Niemczech to bardzo silnie związani są z Toszkiem. Halina z domu Jasińska spędziła w Toszku 17 lat zaś rodzice Christopha również pochodzą z Toszka. Oboje potrzebują przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego, by przeżyć.

„Proszę o zastanowienie się jak bardzo możesz pomóc rejestrując się jako potencjalny Dawca do bazy Fundacji DKMS. I Ty możesz jutro potrzebować pomocy! Po prostu pomóż.” – prosi Halina. "

Halina i Christhoper, potrzebują przeszczepienia szpiku od niespokrewnionego dawcy

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 28, Kwiecień, 2019 - 9:0018:00
Event address:
Rynek w Toszku
Adres:
Rynek 1
44-180 Toszek
Polska

Organizator:

Organizator:
Wojciech Niewinowski
Contact organizer email:
wojciech.niewinowski@dkms.pl
Organizator:
228829563

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą