Pomóż Hani i Innym - Stegna

„Brakuje słów, aby opisać jaką Hania jest wspaniałą córeczką i siostrą - radosną, energiczną i ciekawą świata... Ciężko mówić o jej marzeniach i pasjach w momencie, gdy przebywa w szpitalu walcząc z tak ciężką chorobą”– to słowa mamy dwuletniej Hani z Nowego Dworu Gdańskiego której córka choruje na nowotwór krwi.

Dziewczynka uwielbia zabawy na świeżym powietrzu, w piaskownicy i na zjeżdżalni. Niestety to wszystko co dla innych dzieci w jej wieku jest codziennością dla małej Hani pozostaje nieosiągalnym na tę chwile marzeniem.

Hania ma zaledwie 2 lata, a przeszła już więcej niż niejeden dorosły. Po raz pierwszy białaczka limfoblastyczna została zdiagnozowana u niej w czerwcu 2016 r. Niespełna 6 miesięcy po zakończeniu leczenia szpitalnego podczas standardowej kontroli została postawiona diagnoza nawrotu choroby. Tym razem chemioterapia jednak nie wystarczy. Jedyną szansą na powrót do zdrowia dla Hani jest przeszczepienie szpiku. Niestety nikt z rodziny dziewczynki nie może jej pomóc. Hania potrzebuje pomocy od dawcy niespokrewnionego, czyli może właśnie od Ciebie! Dlatego, przyjdź, zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku i daj szanse na życie Hani i Innym potrzebującym."

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 05.08.2017-06.08.2017
Godzina: 12:00-18:00
Miejsce: Urząd Gminy w Stegnie
Adres: Gdańska 34, Stegna

Pacjent chory na nowotwór krwi potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 5, Sierpień, 2017 - 12:00Niedziela, 6, Sierpień, 2017 - 18:00
Event address:
Urząd Gminy w Stegnie
Event address:
Gdańska 34
82-103 Stegna
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Bartłomiej Cisek
Contact organizer email:
bartlomiej.cisek@dkms.pl
Contact organizer phone:
48228829568

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą