Pomóż Julkowi i Innym potrzebującym!

Mam na imię Julek. Mam 5 lat. Mieszkam z rodzicami w małej miejscowości Reblinko, położonej 7 km od Słupska. Tata pracuje w Słupsku. Mama jest ze mną w szpitalu, bo znowu zachorowałem na ostrą białaczkę limfoblastyczną i potrzebuję przeszczepienia, aby żyć. Jest ze mną jeszcze moja pluszowa krówka Mucia, która towarzyszyła mi podczas pierwszego leczenia i jest ze mną do dziś. Jak byłem zdrowy, to uwielbiałem chodzić z rodzicami do kina, na lody i spacerować nad morzem. Woda jest moim żywiołem…ta w wannie, kałuży czy morzu! Jak jestem sam, to lubię bawić się klockami LEGO, oglądać bajkę „Zaczarowany ołówek”, bo on spełnia marzenia. A ja mam jedno marzenie – chciałbym być zdrowy. Czasem z mamą i tatą gramy w „Chińczyka”, lubię jak rodzice czytają mi bajkę o nieśmiałym kangurze Haroldzie, który bał się opuścić torbę swojej mamy. Jestem już za duży na bycie przedszkolakiem i chciałbym wreszcie pójść do szkoły…

Pozwól nam, onkorodzicom, na nowo cieszyć się naszym rodzicielstwem i czerpać radość z każdego dnia. Przyjdź i bezpłatnie zarejestruj się w bazie Fundacji DKMS. Daj szansę na nowe życie Julkowi i Innym potrzebującym – apelują rodzice.

Julek to pacjent chory na białaczkę

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 6, Październik, 2018 - 10:00Niedziela, 7, Październik, 2018 - 18:00
Event address:
Stary Rynek w Słupsku
Adres:
Stary Rynek
76-200 Słupsk
Polska

Organizator:

Organizator:
Leszek Lewandowski
Contact organizer email:
Leszek.Lewandowski@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 65

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą