Pomóż Karolinie i Innym!

Poznajcie Karolinę Oczkowską z Osielca, która nieustępliwie zadaje swojej zmartwionej mamie rozpaczliwe pytanie: „Mamo, czy ja będę żyć?” Karolina ma już prawie 14 lat i uczęszcza do pierwszej klasy gimnazjum. Jest bardzo ambitną i sumienną uczennicą. Jest ciekawa świata i bardzo chcę nauczyć się grać na gitarze.
Niestety od sierpnia stan zdrowia Karoliny bardzo się pogorszył, a już po dwóch miesiącach zdiagnozowano u niej poważną chorobę – Anemię Aplastyczną.
Na szczęście dla Karoliny istnieje szansa! Jest nią jak najszybsze przeszczepienie szpiku bądź komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Dlatego rodzina zainicjowała organizację akcji rejestracji potencjalnych Dawców, gdyż w ten sposób chce pomóc młodej Karolinie oraz innym pacjentom zmagającym się z rakiem krwi.

Twoje zaangażowanie w akcję ma duże znaczenie! Poinformuj o akcji najbliższych oraz bądź z nami podczas planowanego wydarzenia. A w końcu zarejestruj się jako potencjalny Dawca i Ty!

Karolina to pacjentka chora na nowotwór krwi, która potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 14, Luty, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Sala "Stodoła" - Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki i Królowej Rodzin
Adres:
Kościelna 14
34-220 Maków Podhalański
Polska

Organizator:

Organizator:
Artur Koszla
Contact organizer email:
artur.koszla@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 69

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą