Pomóż Karolkowi i Innym pacjentom

"9-letniemu Karolkowi Walczakowi z Wrocławia niejedna osoba mogła by pozazdrościć woli walki. Mimo tak młodego wieku, udało mu się już wygrać z ostrą białaczką limfoblastyczną.

Kolejny nowotwór zaatakował we wrześniu tego roku. Karol wraz z rodzicami znów musi toczyć walkę z ostrą białaczką szpikową. Konieczne jest przeszczepienie od dawcy niespokrewnionego.

Karolek, jak każde dziecko w jego wieku, chciałby bawić się na podwórku z kolegami, jednak choroba nie pozwa-la na realizację tych planów. Białaczka nie dała mu szansy nawet poznać rówieśników ze Szkoły Podsta-wowej nr 17, gdzie został zapisany. Marzy o tym, by wrócić do domu, bawić się, uczyć, mieć normalne dzie-ciństwo i już nigdy nie być ograniczanym przez choroby.

Każdy z nas może dać Karolkowi i rodzicom nadzieję na nowe życie! Wystarczy zarejestrować się jako dawca w bazie Fundacji DKMS i czekać na telefon. Nie ma się czego bać – w 80% przypadków decyzją lekarza pobie-rane są krwiotwórcze komórki macierzyste z krwi obwo-dowej, a w 20% szpik kostny pobierany jest z talerza kości biodrowej.

Czekamy na Ciebie! 18 i 19 listopada w godz. 11:00 - 19:00

Karol pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 18, Listopad, 2017 - 11:00Niedziela, 19, Listopad, 2017 - 19:00
Event address:
Pasaż Grunwaldzki
Event address:
Grunwaldzki 22
50-363 Wrocław
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Katarzyna Baran
Contact organizer email:
katarzyna.baran@dkms.pl
Contact organizer phone:
+48 22 882 95 57

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą