Pomóż Krystynie i Innym! Zostań Dawcą Szpiku!

Mam na imię Krystyna i mam 60 lat. Razem z mężem mieszkam w Olsztynie. Tu się urodziłam, tu chodziłam do szkoły, studiowałam i pracowałam. Mam dwoje dorosłych dzieci oraz troje wnucząt. Wiodłam szczęśliwe, spokojne życie: praca, dom, aktywny wypoczynek, zainteresowania.
Niestety w listopadzie 2014 r. wykryto u mnie chłoniaka z obwodowych komórek T. Choroba wywróciła moje życie do góry nogami, zmieniła je i ograniczyła. Podjęłam ciężką, wielomiesięczną chemioterapię, po której nastąpiła remisja choroby. Powoli życie zaczęło wracać do normy, pojawiła się nadzieja, nowe plany, zadania i marzenia.
Niestety w czerwcu 2018 r. stwierdzono nawrót choroby nowotworowej. Przeszłam kolejną wyniszczającą chemioterapię. Nadal nie tracę nadziei, nie poddaję się. Wierzę, że jeszcze wszystko przede mną, że zrealizuję swoje niektóre plany i marzenia. Mam ogromne zrozumienie i wsparcie w rodzinie i przyjaciołach.


Obecnie potrzebuję przeszczepienia szpiku od Dawcy niespokrewnionego, szukam bliźniaka genetycznego – może to właśnie Ty nim zostaniesz? Tylko Dawca szpiku może mi pomóc.
Proszę Cię, zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku i komórek macierzystych w bazie Fundacji DKMS. Podaruj mi szpik! Podaruj mi życie! Pamiętaj dobro zawsze wraca.
Krystyna potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 30, Marzec, 2019 - 10:00Niedziela, 31, Marzec, 2019 - 18:00
Event address:
Auchan Olsztyn
Event address:
Aleja Gen. Włądysława Sikorskiego 2b
10-687 Olsztyn
Polska

Organizator:

Organizator:
Poitr Aniśko
Contact organizer email:
piotr.anisko@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 62

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą