Pomóż Łukaszowi i Innym

Nazywam się Łukasz Dudek, mam 23 lata. Wraz z większością mojej rodziny mieszkam w Chojnie Nowym Pierwszym. Mam trzech braci, z którymi mam doskonały kontakt i wspaniałe bratowe. Moja mama Mariola i tata Krzysztof zawsze mnie wspierają i bardzo się o mnie troszczą.

Mam także wspaniałych znajomych, z którymi uwielbiam spędzać wolny czas, o ile nie jestem wtedy zajęty zabawą z bratankiem i bratanicą. Jestem także związany z Siedliszczem, Trawnikami i Chełmem.

Od małego interesowała mnie piłka nożna – grałem na pozycji bramkarza. W wieku kilkunastu lat zacząłem interesować się motoryzacją – i tak już zostało. Jestem mechanikiem samochodowym. Chciałem się dalej rozwijać w tym kierunku, ale choroba – białaczka – przerwała te plany.

Teraz czekam na dawcę niespokrewnionego. Moim największym marzeniem jest to, abym wrócił do zdrowia. Proszę zarejestrujcie się jako potencjalni Dawcy szpiku. Możecie pomóc mi i wszystkim Pacjentom, którzy potrzebują przeszczepienia.

Łukasz, to pacjent chory na nowotwór krwii, który potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 7, Styczeń, 2018 - 10:0016:00
Event address:
Zespół Szkół w Trawnikach
Event address:
Trawniki 264
21-044 Trawniki
Polska

Organizator:

Organizator:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Organizator:
48228829567

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą