Pomóż Marcelowi i Innym!

"Marcel Brzeziński jest uczniem 3 klasy szkoły podstawowej. Wraz z kochającymi rodzicami i siostrą mieszkają w Płocku. Jak wielu chłopców w jego wieku uwielbia grać w piłkę nożną i bawić się z kolegami z klasy. Marcel kocha też rodzinne spacery po górach.

Spokojne i poukładane życie rodziny przerwała choroba Marcela. Pod koniec ubiegłego roku chłopiec zaczął skarżyć się na bóle głowy, którym towarzyszyła gorączka. Z pozoru niegroźne objawy okazały się być symptomami zwiastującymi chorobę mogącą zagrozić życiu chłopca.

12 grudnia 2017 roku rodzice Marcela usłyszeli diagnozę - ostra białaczka limfoblastyczna. Aby Marcel wrócił do zdrowia potrzebne jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego.

Niestety nikt z rodziny nie jest z nim zgodny genetycznie. Marcel potrzebuje pomocy od nieznajomej osoby, która zarejestruje się w bazie potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych i szpiku.

Być może jesteś nią właśnie Ty! Dlatego zarejestruj się jako potencjalny Dawca! Pomóż Marcelowi i Innym pacjentom potrzebującym przeszczepienia od dawcy niespokrewnionego."

Akcje rejestracji potencjalnych Dawców szpiku odbędą się 17 i 18 lutego w godzinach 10:00-19:00

Marcel to pacjent chory na nowotwór krwii, który potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 17, Luty, 2018 - 10:00Niedziela, 18, Luty, 2018 - 19:00
Event address:
Galeria Wisła
Event address:
Wyszogrodzka 144
09-410 Płock
Polska

Organizator:

Organizator:
Sylwia Zakrzewska
Contact organizer email:
sylwia.zakrzewska@dkms.pl
Organizator:
48228829561

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą