Pomóż Marcie i Innym

Marta Łużyńska z Sieradza, ma 24 lata i jest tegoroczną absolwentką wydziału prawa. Marta właśnie spełniła swoje największe marzenie, dostała się na aplikację by zostać radcą prawnym. Wiele lat była harcerzem, dlatego nie ma, co się dziwić, że zdecydowała się na podróż do Chile, by zdobyć tamtejsze szczyty. Wszystko to działo się zaledwie kilka miesięcy temu. Niestety na początku października zdiagnozowano u niej anemię aplastyczną – śmiertelną chorobę szpiku. Na szczęście istnieje szansa dla Marty na zdrowie. Jest nią przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Brat Marty - Bartek niestety okazał się niezgodnym dla niej Dawcą. Chcąc pomóc Marcie i innym chorym zaangażował się w organizację akcji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych.

Teraz to również Ty masz szansę pomóc nie tylko poprzez rejestrację, jako potencjalny Dawca, ale również przekazanie informacji o akcji dalej! Przyjdź i zarejestruj się by pomóc Marcie i Innym chorym!

Rejestracji będzie można dokonać w środę i czwartek od 12:00 do 20:00.

Marta to pacjentka chora na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Środa, 2, Grudzień, 2015 - 12:00Czwartek, 3, Grudzień, 2015 - 20:00
Event address:
Chorągiew Łódzka ZHP im. Aleksandra Kamińskiego
Adres:
Stefanowskiego 19
90-537 Łódź
Polska

Organizator:

Organizator:
Renata Rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 56

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą