Pomóż Martinie i Innym!

Martina Drzycińska to 37-letnia mieszkanka Serocka. Z tym miejscem związana jest od urodzenia.  Tu mieszka jej rodzina i najbliżsi przyjaciele. Martina wspólnie  z mężem Piotrem wspólnie wychowują dwójkę swoich ukochanych pociech. Najważniejszą wartością w życiu Martiny jest szczęście jej rodziny. Jej marzeniem było wybudowanie domu, w którym wspólnie wiedliby spokojne życie. 
Niestety w 2013 roku u Martiny zdiagnozowano chłoniaka. Choroba przekreśliła wszystkie plany i marzenia na długi czas.
Dopiero w czerwcu 2015 roku pojawiła się nadzieja!  Stan zdrowia Martiny uległ poprawie w związku z tym lekarze postanowili wykonać autoprzeszczep szpiku  mając nadzieję na jej całkowite wyzdrowienia. Zarówno dla niej jak i dla całej rodziny był to czas wyjątkowy. Szczęście nie trwało jednak długo. Nastąpił nawrót choroby. Martina kolejny raz musi stoczyć walkę z chorobą, która pojawiła się w jej życiu nieoczekiwanie.
Jedyną szansą, aby wygrać z chłoniakiem jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.


Daj szansę Martinie i Innym pacjentom dotkniętym nowotworem krwi na powrót do zdrowia, dlatego przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Martina to pacjentka chora na nowotwór krwi, która potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 14, Luty, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Dom Kultury "Ostoja"
Adres:
Aleje Mickiewicza 1
86-120 Serock
Polska

Organizator:

Organizator:
Bartłomiej Cisek
Contact organizer email:
bartlomiej.cisek@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 68

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą