Pomóż Mateuszowi i Innym

Mateusz Babik jest 18-letnim mieszkańcem Roczyn i uczniem Zespołu Szkół nr 2 w Andrychowie. Pasjonuje się muzyką, zajmuje się oprawą muzyczną imprez jako DJ. Kocha sport, szczególnie piłkę siatkową. Dodatkowo działa czynnie jako druh w Ochotniczej Straży Pożarnej. Do tej pory Mateusz swój wolny czas dzielił między opiekę nad trojką młodszego rodzeństwa: pięciomiesięcznego Jasia, ośmioletniej Zosi i trzynastoletniej Weroniki, spotkaniami z ukochaną dziewczyną oraz przyjaciółmi i obowiązkami związanymi ze szkołą. Dodatkowo angażował się w życie społeczne Roczyn i Andrychowa.


Teraz wszystko uległo diametralnej zmianie. Szybka diagnoza, informacja o poważnej chorobie – ostrej białaczce szpikowej - spadły jak nagły cios. Choroba w życiu Mateusza pojawiła się nagle i niespodziewanie.
W tej chwili, Mateusz musi odbyć niezwykle trudną walkę – walkę o życie. Na szczęście istnieje szansa na to, aby Mateusz mógł na stałe powrócić do zdrowia, swojej rodziny, przyjaciół i normalnego życia. Wszystkie swoje siły skupia na tym. My możemy go w tym wesprzeć!
Dla Mateusza, jedyną możliwością, jest przeszczepienie szpiku i komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Rodzina i przyjaciele wspólnie z Fundacją DKMS Polska organizują akcję rejestracji potencjalnych Dawców, aby zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Mateusza i innych pacjentów.


Myślę że wasza pomoc Wam nie zaszkodzi a nas, osoby z nowotworem, jak najbardziej wesprze i pomoże w dalszej pracy i leczeniu. Bardzo Proszę o wszelką pomoc z waszej strony. Przyjdźcie i zarejestrujcie się. Z góry dziękuję i pozdrawiam“ - Mateusz.

Mateusz to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Okaż swoje wsparcie!

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 31, Maj, 2015 - 10:0016:00
Event address:
Zespół Szkół Samorządowych
Adres:
Szkolna 10
34-120 Roczyny
Polska

Organizator:

Organizator:
Renata Rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 56

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą