Pomóż Matysi, Eli i innym

Nazywam się Ela Walczyńska. Choruję na ostrą białaczkę szpikową. Żeby wyzdrowieć i móc dalej cieszyć się aktywnym życiem potrzebuję chemioterapii i przeszczepienia szpiku. Do mojego wyzdrowienia konieczne jest odnalezienie w banku dawców szpiku tego jednego dawcy, którego kod genetyczny będzie zgodny z moim.
Każdy dodatkowy potencjalny dawca zwiększa szansę nas chorych na przeżycie. Nie apeluję do Was szukając ratunku tylko dla siebie. Proszę o pomoc dla nas wszystkich, chorych teraz i w przyszłości. Każda choroba to walka. Nas chorych są tysiące i sami tych walk nie wygramy. Musimy uczynić to razem. Dlatego nie obawiajcie się pomagać i przyłączcie się do walki z rakiem krwi. To nic nie boli i nie kosztuje. Może właśnie Twój szpik uratuje życie mi lub komuś innemu.
Ela Walczyńska

Matysia ma 9 lat. Jak każdemu dziecku, dzieciństwo mijało jej beztrosko na zabawie. Bardzo lubi zwierzęta. Niestety, ten czas na razie minął. U Matysi w kwietniu 2014r. zdiagnozowano ostrą białaczką szpikową. Leczenie trwało 9 miesięcy i wydawało się, że już po wszystkim. Niestety, w ostatnim dniu stycznia okazało się, że choroba wróciła.
Matysia nadal przebywa z mamą w szpitalu. Tym razem, aby mogła wrócić do zdrowia, potrzebuje przeszczepienia komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego. Prosimy, przyjdź i zarejestruj się. Może to właśnie Ty będziesz mógł pomóc Matysi lub innemu pacjentowi w podobnej sytuacji.
Rodzina Matysi

Rejestracji będzie można dokonać w godzinach 10:00 - 20:00.

Ewa i Matysia to pacjenci chorzy na nowotwór krwi, którzy potrzebują szpiku od niespokrewnionych dawców

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 14, Marzec, 2015 - 10:00Niedziela, 15, Marzec, 2015 - 20:00
Event address:
FASHION HOUSE Outlet
Adres:
Puławska 42E
05-500 Piaseczno
Polska

Organizator:

Organizator:
Agnieszka Kwiatkowska
Contact organizer email:
agnieszka.kwiatkowska@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 60

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą