Pomóż Otylce i Innym!

Poznajcie Otylkę Ignaszak z Pacanowic koło Pleszewa, która potrzebuje Twojej pomocy!Poznajcie Otylkę Ignaszak z Pacanowic koło Pleszewa, która potrzebuje Twojej pomocy! Otylka ma prawie 6 lat i uczęszcza do przedszkola w Pleszewie. Bardzo lubi pluszaki, a ukochany miś towarzyszy jej wszędzie. Ulubione zwierzęta Otylki to króliczki, które może głaskać i przytulać podczas wizyty u dziadków oraz konie. W przyszłości Otylka chciałaby projektować i szyć ubrania. Niestety od lutego jej stan zdrowia bardzo się pogorszył, a już po kilkunastu dniach zdiagnozowano u niej nowotwór krwi – ostrą białaczkę limfoblastyczną.
Na szczęście dla Otylki istnieje szansa! Jest nią jak najszybsze przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.
Dlatego rodzina zainicjowała organizację akcji rejestracji potencjalnych Dawców, gdyż w ten sposób chce pomóc małej Otylce oraz Innym pacjentom zmagającym się z rakiem krwi.
Twoje zaangażowanie w akcję ma duże znaczenie! Poinformuj o akcji najbliższych oraz bądź z nami podczas planowanego wydarzenia i zarejestruj się jako potencjalny Dawca. Ofiarując cząstkę siebie, ofiarujesz życie!

Otylka to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 12, Czerwiec, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Hala Widowiskowo-Sportowa
Adres:
Czartoryskich 53
63-322 Gołuchów
Polska

Organizator:

Organizator:
Artur Koszla
Contact organizer email:
artur.koszla@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 69

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą