Pomóż Piotrowi i Innym!

Piotr Misiura to 53-letni mieszkaniec Lubiechowa Dolnego, wieloletni nauczyciel i wychowawca wielu pokoleń młodzieży z Cedyni, Osinowa Dolnego i innych miejscowości z gminy Cedynia. Praca z młodzieżą od zawsze była jego największą pasją. „Zawsze czerpałem ogromną radość z tego, że mogę uczyć kolejne pokolenia, które potem dorastają, osiągają sukcesy i spełniają swoje marzenia” – mówi Piotr. „Najważniejsze w moim życiu są moja rodzina, przyjaciele i praca” – dodaje. Piotr wraz ze swoją żoną Renatą wspólnie wychowuje dwie wspaniałe córki: Asię i Olę.
Niestety życie Piotra i jego rodziny zmieniło się diametralnie, kiedy dowiedział się, że cierpi na ostrą białaczkę szpikową. Choroba odebrała mu możliwość pracy oraz kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, które czyniły każdy dzień jego życia wyjątkowym.
Być może jedynym ratunkiem dla niego będzie przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.
„Więcej jest zdrowych ludzi aniżeli tych chorych, dlatego ważne jest, aby zdrowy człowiek pomógł choremu. Przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Być może to właśnie Ty uratujesz życie mnie lub innym chorym!” – apeluje Piotr.

Piotr to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 5, Czerwiec, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Adres:
Żymierskiego 21
74-520 Cedynia
Polska

Organizator:

Organizator:
Grzegorz Zwierzchowski
Contact organizer email:
grzegorz.zwierzchowski@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 70

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą