Pomóż Rafałowi i Innym!

28-letni Rafał Augustyn, to mieszkaniec Domaradza. Najważniejszą wartością w jego życiu jest rodzina. Wspólnie z ukochaną żoną Moniką wychowują rocznego synka, który jest ich oczkiem w głowie. Zamiłowaniem Rafała jest piłka nożna. Oprócz tego interesuje się motoryzacją. Naprawianie samochodów sprawia mu ogromną przyjemność. Do tej pory Rafał wiódł normalne życie. Rozwijał swoje pasje, dbał o rodzinę. Niestety pod koniec 2015 roku usłyszał diagnozę, która wywróciła jego życie do góry nogami. Rafał zmaga się z ostrą białaczką szpikową. Jedyną szansą na jego powrót do zdrowia jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego, czyli być może od Ciebie. Największym marzeniem Rafała jest bycie zdrowym.
„Dla nas osób chorych na białaczkę jest lekarstwo! Każdy z nas lek nosi w sobie, wystarczy się nim podzielić. Możesz uratować komuś życie i dać szansę na lepsze jutro” – apeluje Rafał.


Nie bądź obojętny, zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Być może to właśnie Ty uratujesz komuś życie!

Rafał to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 17, Kwiecień, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Zespół Szkół
Adres:
Domaradz 349
36-230 Domaradz
Polska

Organizator:

Organizator:
Sylwia Zakrzewska
Contact organizer email:
sylwia.zakrzewska@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 61

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą