Pomóż Sebastianowi i Innym

"Sebastian Szczęch na 7 lat i wraz z rodzicami i rodzeństwem mieszka we Wrocławiu. Na co dzień uwielbia bawić się ze swoimi zwierzakami, budować z klocków lego i spędzać czas na świeżym powietrzu. Jego ulubionym środkiem transportu jest hulajnoga. Kiedy dorośnie chce mieć pizzerie oraz lodziarnie, w której sprzedawać będzie lody o smaku marchewkowym.

Niestety, Sebastian mimo swojego bardzo młodego wieku przeszedł już w życiu więcej niż niejeden dorosły. W lutym 2016 roku jego rodzice dowiedzieli się, że Sebastian choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Po leczeniu chemioterapią chłopiec opuścił szpital i od tego momentu wszystko miało być już dobrze.

Kilka tygodni temu okazało się, że choroba wróciła. Tym razem, aby Sebastian wrócił do zdrowia potrzebuje przeszczepienia szpiku. Każdy z nas może pomóc mu oraz innym chorym na nowotwory krwi w spełnianiu marzeń. Wystarczy, że zarejestrujesz się w bazie potencjalnych dawców szpiku by podzielić się cząstką siebie z osobami potrzebującymi. "

Akcja rejestracji potencjalnych dawców odbędzie się 16 i 17 czerwca w godzinach 09:00-21:00.

Sebastian, to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 16, Czerwiec, 2018 - 9:00Niedziela, 17, Czerwiec, 2018 - 21:00
Event address:
Pasaż Grunwaldzki
Event address:
plac Grunwaldzki 22
50-363 Wrocław
Polska

Organizator:

Organizator:
Bartłomiej Cisek
Contact organizer email:
bartlomiej.cisek@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 68

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą