Pomóż Sławkowi i Innym - przy Muzeum Bursztynu

,,Poznajcie Sławka. Jeden z najbardziej wartościowych ludzi, jakich znam. Skromny. Można na niego zawsze liczyć! Nie zdarzyło się by Sławek nie dotrzymał danego słowa. Nie ma nic złego w jego charakterze, dlatego tak łatwo mu pomagać. Sławek zasługuje na życie, gdyż jest bardzo dobrym człowiekiem. Dajmy mu szansę na zdrowie, nie osiągnie go bez naszej pomocy!" – apeluje wieloletni przyjaciel Sławomira Romanowskiego, dotkniętego ciężkim nowotworem krwi.
Slawek od ponad 10 lat mieszka w Gdańsku i nie wyobraża sobie życia w innym mieście. Sławek, po prostu kocha Gdańsk. A co za tym idzie, uwielbia świętować wygrane Lechii Gdańsk, której jest wiernym kibicem. Ostatni raz celebrował on zwycięstwo swojej drużyny w kwietniu tego roku, zaledwie kilka dni przed zdiagnozowaniem u niego dramatycznej choroby. Sławek z dnia na dzień trafił do szpitala.
Dopiero, kiedy zostałem położony w szpitalnym łóżku, zupełnie sam, uświadomiłem sobie jak ciężko jestem chory. Zrozumiałem jak ważne jest wsparcie innych ludzi. I niesamowite jest to, że je otrzymuję. Dziękuję! - opowiada 30 letni Sławek, który potrzebuje przeszczepienia szpiku lub krwiotwórczych komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Sławek to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 1, Sierpień, 2015 - 11:00Niedziela, 2, Sierpień, 2015 - 17:00
Event address:
Muzeum Bursztynu
Adres:
Targ Węglowy
80-836 Gdańsk
Polska

Organizator:

Organizator:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 67

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą