Pomóż uratować życie Dominice i Innym!

Mam na imię Dominika. Mam 19 lat i pochodzę z Bojanowa. W październiku 2018r. dowiedziałam się, że choruję na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Moja choroba zaczęła się jak zwykła grypa i szybko przybierała na sile. Obecnie przyjmuję chemioterapię, prawdopodobnie będę potrzebować przeszczepienia szpiku kostnego, aby móc żyć.

Kiedyś dużo podróżowałam, pokochałam góry i wspinanie się po nich. Czas wolny spędzałam z moimi przyjaciółmi i rodziną – mamą, tatą i siostrą. Teraz zamieniłam to wszystko na szpitalną salę. Przed chorobą zaczęłam studiować w Rzeszowie…chciałabym kiedyś móc dokończyć naukę, ale nie wiem czy będzie mi to dane.

Mam do Was ogromną prośbę. Zarejestrujcie się jako potencjalny dawca szpiku w bazie Fundacji DKMS. Możecie zostać bohaterem moim lub innej, chorej osoby, „bliźniakiem genetycznym”, który da nam szansę na nowe życie. Zarejestrowanie się jest bezpłatne i trwa tylko kilka minut, ale dla nas to może być całe życie

Dominika potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 31, Marzec, 2019 - 10:0018:00
Event address:
Gminny Ośrodek Kultury w Bojanowie
Adres:
Strażacka 1
37-433 Bojanów
Polska

Organizator:

Organizator:
Leszek Lewandowski
Contact organizer email:
leszek.lewandowski@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 65

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą