Pomóż Wiktorowi i Innym potrzebującym

"Mój synek Wiktor ma 7 lat. Mieszkamy razem z mężem w powiecie puckim, w miejscowości Mrzezino. Wiktor ma dwie siostrzyczki, 5-letnią Anię i 14-miesięczną Dominikę. Choć każde z nich jest zupełnie inne, to będąc razem świetnie się uzupełniają. Ich ulubionym filmem jest „Marley i Ja”. Wspólnie bawią się, grają w piłkę i w gry planszowe.

Gdy wszyscy jesteśmy razem słychać ich śmiech, rozmowy a cały dom wypełnia radość. Tak było do sierpnia 2016 r. kiedy to po raz pierwszy Wiktor usłyszał diagnozę - nowotwór krwi. Wtedy pomogła mu chemioterapia. Miesiąc temu kolejny raz usłyszeliśmy diagnozę – białaczka.

Choroba, która weszła w nasze życie niespodziewanie zabrała nam poczucie bezpieczeństwa. Natomiast Wiktorowi mimo tak młodego wieku odebrała beztroskie dzieciństwo. Udało mu się pokonać chorobę raz, więc mam nadzieję, że i tym razem tak się stanie, ale do tego potrzebny jest przeszczep.

Wierzę, że Bóg postawi na naszej drodze osobę, która dzięki swojemu ogromnemu sercu pomoże wygrać zdrowie i życie naszego synka. Dlatego z całego serca proszę wszystkich ludzi o pomoc – zarejestrujmy się jako potencjalni dawcy szpiku! Nie pozwólmy zgasnąć małemu chłopcu, który bardzo chce żyć!"

Wiktor to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Okaż swoje wsparcie!

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 17, Wrzesień, 2017 - 11:0017:00
Event address:
Zespół Szkół nr 1 we Władysławowie
Event address:
Morska 1
84-120 Władysławowo
Polska

Kontakt z organizatorem

Koordynator akcji:
Leszek Lewandowski
Contact organizer email:
leszek.lewandowski@dkms.pl
Contact organizer phone:
+48 22 882 95 65

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz przyjść na Dzień Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zarejestruj się