Pomóżmy Natalii i Lili wygrać z białaczką cieszyć się życiem!

Życie pisze różne scenariusze, nie zawsze dla nas zrozumiałe. Natalia (15 lat) oraz Lila (12 lat) to dwie nastolatki, wiodące normalne życie, mające marzenia, plany, szkołę i bliskich obok siebie. Na co dzień uśmiechnięte, radosne. Jednak ich życie w jednej chwili się zmieniło, kierując do szpitalnej sali, gdzie się poznały.

Obydwie zmagają się z tą samą chorobą – ostrą białaczką limfoblastyczną – obydwie walczą, dając bliskim dużo siły do walki. Lila potrzebuje przeczepienia by żyć, Natalia przyjmuje chemioterapię, która oceni konieczność przeszczepienia.

Teraz my możemy dać dziewczynkom siłę do walki, możemy pokazać realną pomoc – zarejestrujmy się w bazie Fundacji DKMS i dajmy im i innym pacjentom chorym na białaczkę szansę na życie. Przyjdźmy na rejestrację, podarujmy cząstkę siebie i ogromną nadzieję na życie!

Natalia i lilianna, to pacjenci chorzy na nowotwór krwi, którzy potrzebują przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 15, Grudzień, 2018 - 10:00Niedziela, 16, Grudzień, 2018 - 22:00
Event address:
Centrum Riviera
Adres:
Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia
Polska

Organizator:

Organizator:
Katarzyna Baran
Contact organizer email:
katarzyna.baran@dkms.pl

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Weź udział w wydarzeniu i zaproś na nie swoich znajomych!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą