Pomóż Wiktorowi i Innym potrzebującym

"Mój synek Wiktor ma 7 lat. Mieszkamy razem z mężem w powiecie puckim, w miejscowości Mrzezino. Wiktor ma dwie siostrzyczki, 5-letnią Anię i 14-miesięczną Dominikę. Choć każde z nich jest zupełnie inne, to będąc razem świetnie się uzupełniają. Ich ulubionym filmem jest „Marley i Ja”. Wspólnie bawią się, grają w piłkę i w gry planszowe.

Gdy wszyscy jesteśmy razem słychać ich śmiech, rozmowy a cały dom wypełnia radość. Tak było do sierpnia 2016 r. kiedy to po raz pierwszy Wiktor usłyszał diagnozę - nowotwór krwi. Wtedy pomogła mu chemioterapia. Miesiąc temu kolejny raz usłyszeliśmy diagnozę – białaczka.

Choroba, która weszła w nasze życie niespodziewanie zabrała nam poczucie bezpieczeństwa. Natomiast Wiktorowi mimo tak młodego wieku odebrała beztroskie dzieciństwo. Udało mu się pokonać chorobę raz, więc mam nadzieję, że i tym razem tak się stanie, ale do tego potrzebny jest przeszczep.

Wierzę, że Bóg postawi na naszej drodze osobę, która dzięki swojemu ogromnemu sercu pomoże wygrać zdrowie i życie naszego synka. Dlatego z całego serca proszę wszystkich ludzi o pomoc – zarejestrujmy się jako potencjalni dawcy szpiku! Nie pozwólmy zgasnąć małemu chłopcu, który bardzo chce żyć!"

Wiktor to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 17, Wrzesień, 2017 - 11:0017:00
Event address:
Biuro PGE EJ 1 w Krokowej
Event address:
Pucka 2
84-100 Krokowa
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Leszek Lewandowski
Contact organizer email:
leszek.lewandowski@dkms.pl
Contact organizer phone:
+48 22 882 95 65

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą