Prabuty pomogą Piotrowi pokonać białaczkę!

Mam na imię Piotr. Mam 42 lat i pracuję w Prabutach jako Policjant w Komisariacie Policji. Wraz z moją koleżanką Justyną, kolegami: Januszem i Damianem dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców Prabut.

Po pracy troszczę się o moją rodzinę: ukochaną żonę Agnieszkę o najpiękniejszym uśmiechu pod słońcem i 2 dzieci: Julcię i Adasia. Oboje chodzą do szkoły podstawowej. Julka jest uzdolniona artystycznie, a Adaś to pasjonat piłki nożnej. W planach mamy wiele marzeń…teraz to wszystko stoi pod znakiem zapytania.

W kwietniu zachorowałem na ostrą białaczkę limfoblastyczną, która zaczęła się jak zwykła angina. Obecnie przebywam w szpitalu w Bydgoszczy. Przede mną chemioterapia i przeszczepienie szpiku kostnego…jeśli znajdzie się dla mnie dawca komórek macierzystych. Z tego powodu organizujemy wraz z Fundacją DKMS akcję poszukiwania „bliźniaka genetycznego” dla mnie i dla innych chorych.

Rejestracja trwa tylko 10 min. i jest bezpłatna. Pomóżcie pokonać mi białaczkę i podarujcie odrobinę siebie. To od Was może zależeć moje życie i innych pacjentów. Proszę, przyjdźcie i zarejestrujcie się w bazie Fundacji DKMS!

Piotr, potrzebuje przeszczepienia szpiku od niespokrewnionego dawcy

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 15, Czerwiec, 2019 - 10:0018:00
Event address:
Prabuckie Centrum Kultury i Sportu
Adres:
Łąkowa 22
82-550 Prabuty
Polska

Organizator:

Organizator:
Leszek Lewandowski
Contact organizer email:
leszek.lewandowski@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 65

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą